Bakon

XIII Wyjazd Integracyjno-Szkoleniowy WPiA UJ

Recommended Posts

Bakon   

Samorząd Studentów WPiA UJ oraz ekipa Administracja.info mają przyjemność zaprosić studentów i absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na XIII (miejmy nadzieje, że nie pechowy) Wyjazd Integracyjno-Szkoleniowy, który odbędzie się w dniach 20–22 listopada 2015 r. w Murzasichlu. Miejscowość położona jest na wysokości 820-950 m n.p.m. w Rowie Podtatrzańskim, w południowej części województwa małopolskiego. Wokół niej rozciąga się niepowtarzalny krajobraz na Tatry polskie i słowackie, widok ten dostarcza wielu przyjemnych wrażeń.

W tym roku będziemy gościli w Ośrodku Wypoczynkowym „U Tośki” (ul. Budzowa 9), który położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko wszystkich ważnych obiektów komunikacyjnych, rekreacyjnych, handlowych itp. Do dyspozycji uczestników oddane zostaną pokoje 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe.

W programie wyjazdu przewidziano wiele atrakcji (takich jak biesiada w góralskim szałasie czy wyjazd do Zakopanego), które z pewnością ułatwią nam integrację we wspólnym gronie. Uczestnicy będą mieli również możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szacunkowa liczba uczestników to 90–100 osób.

Więcej informacji:
www.facebook.com/events/1665126277079200

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach