Bakon

Wyjazd Integracyjno-Szkoleniowy WPiA UJ 2015

Recommended Posts

Bakon   

Samorząd Studentów WPiA UJ oraz ekipa Administracja.info mają przyjemność zaprosić studentów i absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na XII Wyjazd Integracyjno-Szkoleniowy. Wyjazd odbędzie się w dniach 24–26 kwietnia 2015 r. w Węgierskiej Górce (woj. śląskie).

W tym roku będziemy gościli w Ośrodku Wczasowo-Rekreacyjnym „JAZ” (ul. 3 maja 4). Ośrodek jest położony nad rzeką Sołą, w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Cesarskiego, skąd roztacza się malowniczy widok na Beskid Śląski i Żywiecki. Do naszej dyspozycji oddane zostaną pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, a także sala konferencyjna, obszerna wiata ogniskowa i wybrane obiekty sportowo-rekreacyjne.

W programie wyjazdu przewidziano wiele atrakcji, które z pewnością ułatwią nam integrację we wspólnym gronie. Uczestnicy będą mieli możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach z zakresu umiejętności społecznych i zawodowych. Szkolenia poprowadzą dla nas specjaliści z Akademii Projektów Canviar (zarządzanie projektami) i Impact Szkolenia (sztuka wystąpień publicznych).

Koszt uczestnictwa to jedynie 110 zł/os. Tak niską cenę zawdzięczamy wsparciu finansowemu Samorządu Studentów UJ oraz Wydziału Prawa i Administracji UJ. W cenę wliczono m.in. pobyt w ośrodku, wyżywienie, transport oraz opłatę miejscową. Przewidywana liczba uczestników to 90–100 osób.

Udział w wyjeździe to doskonała okazja, aby spędzić fantastyczny weekend w pięknym zakątku Polski i odpocząć po męczących tygodniach nauki. Jest to również niepowtarzalna szansa na zawarcie ciekawych znajomości i zdobycie umiejętności, które przydadzą się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zapraszamy! :smile:

Więcej informacji:
www.facebook.com/events/382626991933244

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach