Bakon

Dyżury 2013/2014

Recommended Posts

Bakon   

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym ustalony został harmonogram dyżurów członków Wydziałowej Rady na semestr letni roku akademickiego 2013/2014. Aktualizowany na bieżąco harmonogram, opis trybu i zasad odbywania dyżurów oraz dodatkowe wskazówki są dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem: www.samorzad.wpia.uj.edu.pl/dyzury.

 

Informujemy ponadto, iż ww. harmonogram uwzględnia zarówno dyżury stałe (regularne), jak i dyżury doraźne. Dyżury doraźne będą wyznaczane w miarę potrzeby przy okazji różnego rodzaju akcji. Przykładem może być trwająca akcja bluz wydziałowych, w związku z którą jutro (poniedziałek 31.03.) i pojutrze (wtorek 01.04.) odbędą się specjalne dyżury, na których możliwe będzie przymierzenie i wypróbowanie bluz przed dokonaniem zakupu.

 

Po Świętach Wielkanocnych na naszych stałych i doraźnych dyżurach możliwy będzie również odbiór gotowych bluz. W tym okresie dyżury będą się wyjątkowo odbywały w holu Pałacu Larischa.

 

Korzystając z okazji przypominamy, że już w najbliższą środę (2 kwietnia 2014 r.) upływa termin składania zamówień oraz dokonywania zmian w zamówieniach, które zostały już złożone.

 

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku na STRASZEwskiego 25/9! :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bakon   

AKTUALIZACJA
Informujemy, iż począwszy od dnia 10 czerwca 2014 r. (wtorek) dyżury przedstawicieli Wydziałowej Rady Samorządu Studentów z powrotem odbywać się będą w naszej siedzibie przy ul. Straszewskiego 25/9. Aktualny harmonogram jest stale dostępny na naszej stronie internetowej. Na dyżurach będzie możliwy odbiór bluz zarówno z obecnej, jak i z poprzedniej tury zamówień.

Po upływie bieżącego tygodnia dyżury zostaną zawieszone z uwagi na zbliżającą się sesję letnią oraz przerwę wakacyjną. W razie braku odmiennego komunikatu dyżury należy uznawać za wstrzymane aż do początku roku akademickiego 2014/2015. W tym okresie odbiór bluzy wydziałowej może być znacznie utrudniony lub niemożliwy.

Co oczywiste, cały czas będziemy dla Was dostępni za pośrednictwem maila, Facebooka i innych środków komunikacji na odległość. W razie potrzeby i po wcześniejszym kontakcie chętnie ustalimy też termin spotkania indywidualnego. Pozostajemy otwarci na Wasze potrzeby. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach