zygfryd

Wybory Miss i Mistera WPiA UJ!

Recommended Posts

zygfryd   

Dobra, kończę już powoli te studia, więc nastał czas podsumowań i refleksji nad swoim życiem. Tak więc, postanowiłam rozdać nagrody w kategorii największego ciacha wśród prowadzących:

1) dr Spyra - bo jest Xabim Alonso papierów wartościowych, nie ma więcej co komentować, 

:wub: :wub: :yeee2:

2) dr Zontek - oczywista oczywistość

:wub: :wub: :wub:

3) Trzecie miejsce jest chyba najtrudniejszym wyborem, więc powędruje do kilku osób, które są najbardziej sympatyczne, przyjazne, prostudentckie i takie tam:

dr Kiełkowski - za każde wypowiedziane "no (...)", "tak (...)", "no tak (...)" i w ogóle za wszystko

dr Krawiec (Golęba)- jest piękna, mądra i wpędza w kompleksy bardziej niż Adriana Lima w stroju kąpielowym

dr Baran - bo jest po prostu spoko człowiekiem

dr Blajer - za każde zapamiętane imię studenta i za to, że dopisuje do listy obecności "w drodze wyjątku" co tydzień :D

dr Kostański - pomimo, iż komentarz do pwp jest żenujący

dr Flejszar - bo wie, że ta skarga kasacyjna jest bez sensu i nie przejdzie, ale jakoś przed klientem trzeba wyglądać

Chyba tyle by było podsumowania, dużo się tego zebrało, ale też kawał życia się obijałam na tej uczelni, więc jest też z czego wybierać. <peace and love>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zygfryd   

Trochę by się znalazło. W sensie przystojnych, bo nie wiem jak tam z charakterem, jestem z tych nieśmiałych i raczej ciężko mi zagadać, więc nie wiem czy są fajni czy też nie. Takich miłych i spoko, to też sporo miałam szansę poznać przez całe studia, ogólnie parafrazując moją przyjaciółkę "nie ma biedy". :D

Ostatnio wyhaczyłam fajną antylopkę na ostatnim seminarium i nawet zaczęłam żałować, że na nie nie chodziłam. Bardzo fajną nawet bym powiedziała, przystojny niczym bohaterowie Wikingów i sympatyczny (tak 9,8/10 w skali Ruchenheita), no ale cóż. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zygfryd   

@suckoutmaster zgarnia wszelkie nagrody w kategorii "Studenci WPiA"

:tifa:  :tifa: 

:party:                     :party:

:yeee1:  :yeee2:  :yeee1:  :yeee2:  :yeee1:

* (jak za dużo emotek, to mogę poprawić)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, kończę już powoli te studia, więc nastał czas podsumowań i refleksji nad swoim życiem. Tak więc, postanowiłam rozdać nagrody w kategorii największego ciacha wśród prowadzących:

1) dr Spyra - bo jest Xabim Alonso papierów wartościowych, nie ma więcej co komentować, 

:wub: :wub:  :yeee2:

chyba trochę bardziej Luką Modricem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lorna   

dziwię się, że nikt nie wymienił - dr. Agata Niżnik-Mucha

ja się nie dziwię, ma bardzo subtelną, "nieinwazyjną" urodę - byle prostak nie doceni póki się mu w oczy nie rzuci jakiś starannie wyeksponowany atrybut

a co do panów - to straszna posucha, tendencja widoczna tak "globalnie" (w naszym kraju), jak i lokalnie na takim WPiA UJ (niestety)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbardziej podobała mi się dr Agata Niżnik Mucha ma taką subtelną urodę :) niestety musiałęm przerwać studia.Nr 2 to PAni od prawa rzymskiego Paulina Ś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz