zygfryd

Wybory Miss i Mistera WPiA UJ!

Recommended Posts

zygfryd   

Czas nauki w pełni, znalezienie wolnego miejsca w czytelni graniczy z cudem, a przedtermin goni przedtermin. W ramach odpoczynku od zakreślaczy, sterty kserówek i pisania błagalnych maili do prowadzących o uzyskanie zaliczenia, proponuję konkurs wyłaniający szczęśliwców, którzy dzierżyć będą tytuł Miss i Mistera WPiA UJ!!! Odłóżcie kubki z kawą i zagłosujcie na tych, którzy naprawdę na to zasługują.

Zasady są bardzo proste, wystarczy napisać kto i dlaczego Waszym zdaniem zasłużył na zaszczytne miano Miss i/lub Mistera.

Moje typy:

1) dr W.Zontek

Gdy przechodzi koło mnie na korytarzu Olszy zamieram w bezruchu obezwładniona Jego bezgranicznym wdziękiem. Człowiek li to, czy już może nie człowiek? Obdarzony został przez Fortunę wrodzonym urokiem osobistym, a Jego lico jest bliskie doskonałości. Reprezentuje fantastyczny typ urody z gatunku "uroczy ministrant z gromnicą", a zachwytem nad Tymi idealnymi kształtami nie powstydziłaby się żadna z wiernych.

Na samą myśl o doktorze przychodzą mi do głowy określenia takie jak: "damski hurys", "światłość wiekuista, światłość ze światłości", "dowód na istnienie Boga", "część boskiego planu" i jeszcze kilka innych, wszystkie utrzymane w stylistyce biblijnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez fotki to tak ciężko stwierdzić czy się czasem nie mylisz w swoim zachwycie.

Pomijając zbędną wymianę zdań o tym, że o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zeldaa   

Myślę, że warto by było wkleić odnośnik do tego wątku w dziale prawa karnego. Dr Zontek się ucieszy, że studentki aż tak wzdychają na jego widok!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niektóre studentki twierdzą,że dr z rolnego ,Blajer - jeśli nie przekręcam ,jest

"Obdarzony został przez Fortunę wrodzonym urokiem osobistym, a Jego lico jest bliskie doskonałości. Reprezentuje fantastyczny typ urody z gatunku "wpisz-co-ci-akurat-pasuje", a zachwytem nad Tymi idealnymi kształtami nie powstydziłaby się żadna z wiernych. "

Edytowane przez Dikigoros

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dr Zontek jest nie tylko żonaty, ale ma razem z żoną kancelarię. Jak to kiedyś powiedziała mi pewna znana forumowiczka (dlaczego jeszcze jej nie ma w tym wątku? :< ): małżeństwo to tam nic, co innego stosunek spółki... Jakiejkolwiek.

Ale tak jak teraz patrzę, to jest kancelaria jego żony tylko. Stosunku spółki nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Krzyżak   

A są gdzieś zdjęcia może p. Anety Makowiec? Nie raz słyszałem, że to osoba cudnej urody i jeśli takowych nie znajdę by sprawdzić ploty, to nie pozostanie nic innego, jak zapisać się na ćw.

BTW

Wolni słuchacze mają do jej grup wstęp?

Edytowane przez Krzyżak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Carla   

możesz zapuścić żurawia przed ćwiczeniami. ale najlepiej to chyba jedak odpalić katalog na usosie, nawet z domu nie trzeba wychodzić ;p

myślę nad jakimś swoim typem, ale nie mogę wymyślić... bu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szuri   

mgr Aneta Makowiec z rolnego! bez dwóch zdań!

Krzyżak, żałuj oj żałuj! tylko z jej powodu uczę się tego przedmiotu! :D sama przyjemność przychodzić na jej zajęcia.

Wolni słuchacze mogą, nawet sie nie zorientuje. zajecia ma np. we wtorek chyba o 18

Edytowane przez szuri

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szuri   
Taaa, na pewno się nie zorientuje jak nagle na ostatnie/przedostatnie zajęcia wpadnie 100 chłopa. :grin:

no tak, może tak być :)

Edytowane przez szuri

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pałam mniościo scyro i łogromno do dra Klonowskiego <3 Ta szydera, ten uśmieszek, ta nienachalna elegancja i fioletowe skarpety <3 I mieści się w moim targecie wzrostowym :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz