233 postów w tym temacie

Tak, wiemy, stare bylo lepsze, bardziej kozackie, a nowe jest nieczytelne, daje po oczach i nie wiadomo po co wlasciwie cos zmienialismy jak bylo dobrze. skoro wiec mamy juz najwazniejsze problemy omowione, zapraszam do pomniejszej konstruktywnej krytyki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam ten temat :]

No ale może tym razem, dla odmiany trafimy w gusta większości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak sie klika w "pokaz wszystkie" emotki na dole to to okno jest takie strasznie rozjechane. Chyba ze to tylko u mnie ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, wiemy, stare bylo lepsze, bardziej kozackie, a nowe jest nieczytelne, daje po oczach i nie wiadomo po co wlasciwie cos zmienialismy jak bylo dobrze

+1 :P

A tak poza tym, to laguje jeszcze bardziej niż stare ;)

Ale spoko, poza lagami to kwestia przyzwyczajenia.

Ed:

- tabelka z "ostatnio aktywne" rozjechana

- przyciski przy postach cytuj i odpowiedz są w "okienku", natomiast edytuj i usuń to sam tekst

Edytowane przez Keth

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przejść do ostatniego posta w temacie? kiedyś klikało się na dacie posta i przenosiło do ostatniej odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy jest jakaś zależność, ale osobiście wydaje mi się, że forum spowolniło, chodzi bardziej ociężale, dodatkowo kiedy pojawiają się nowe posty w "Ostatnio aktywne" to się przywiesza i rozwala układ w ramce przykład: "Ćwiczenia z KPC" i zamiast obok informacja o godzinie posta i kto napisał pojawia się to pod nazwą tematu..:/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Greg123: klikasz na x minut temu, pod nazwą użytkownika ;)

Lepiej było, jak najnowsze tematy były NAD najnowszymi plikami, nie POD. Da się to zmienić?

Edytowane przez aga.kubuś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nad lagiem wlasnie pracujemy. data przenosi do ostatniego posta w ogole, a tytul do ostatniego nieczytanego. w kazdym razie powinien. ja polecam kliknac na dole 'oznacz wszystkie jako przeczytane' na poczatku uzytkowania nowego forum.

poki co wylaczylismy tego boxa na gorze do jutra az go nie ogarniemy. tymczasem polecam korzystac z opcji wyświetl nowe posty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aha, u gory, obok opcji 'wyswietl nowa zawartosc', jest taka łezka. polecam do poruszania sie po forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie znajdę tabelę z ostatnimi odpowiedziami ???

Już widzę ...... nie pasuje mi to zbytnio :(

Edytowane przez Meister

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo ze ludzie sie przyzwyczaja , tak jak sie przyzwyczaili po zmianie tego starego zielono-niebieskiego na biale , ale szkoda ze nie mozna bylo tego skonsultowac z uzytkownikami albo dac przynajmniej mozliwosc wyboru skórki.

Wlasciwie to cos sie zmienilo poza samym wygladem ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a gdzie byly wczesniej?

co zas do konsultowania - nikt normalny juz od lat tego nie robi, praktyka pokazala, ze uzytkownicy spolecznosci to banda malkontentow, ktorym nie sposob dogodzic, a ktorzy i tak sie szybko przyzwyczaja. rozne skiny nie wchodza w gre ze wzgledu na duza integracje z portalem nad ktorym pracujemy i koniecznosc zachowania przez to spojnosci w designie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie znajdę tabelę z ostatnimi odpowiedziami ???

Już widzę ...... nie pasuje mi to zbytnio :-(

Ja nie widzę. Gdzie ją znajdę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy tylko mi poznikały avatary niektórych użytkowników, a mój własny już nie wygląda tak dobrze jaki kiedyś ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ale szkoda, że przy wyświetleniu nowej zawartości nie widać w jakim forum jest dany nowy post/temat. Po prostu brak tej kolumny, a mi się bardzo przydawała...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ale szkoda, że przy wyświetleniu nowej zawartości nie widać w jakim forum jest dany nowy post/temat. Po prostu brak tej kolumny, a mi się bardzo przydawała...

w ktorym miejscu. link poprosze.

alternatywnych skorek nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach